Hotel EA Mánes Praha

Hotelu EA Mánes Praha 11 Hotelu EA Mánes Praha 12 Hotelu EA Mánes Praha 13 Hotelu EA Mánes Praha 14 Hotelu EA Mánes Praha 15 Hotelu EA Mánes Praha 16 Hotelu EA Mánes Praha 17 Hotelu EA Mánes Praha 18 Hotelu EA Mánes Praha 19 Hotelu EA Mánes Praha 20 Hotelu EA Mánes Praha 21 Hotelu EA Mánes Praha 22

.EA MANES Hotel & Apartments je malý luxusní čtyřhvězdičkový hotel s 20 komfortními pokoji a suity. Hotel se zaměřuje převážně na obchodní klientelu, je ale vhodný pro všechny, kdo vyhledávají přátelské a luxusní ubytování.


Umístěn v atraktivní lokalitě pražského Nového města v blízkosti nábřeží řeky Vltavy, nabízí tento luxusní hotel kvalitní a pohodlné ubytování v 45 pokojích a 5 apartmánech, kde hosté naleznou příjemné prostředí pro svůj pobyt v Praze.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-EA-manes@toprague.cz
Adresa: Myslíkova 20 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Mánes Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Mánes Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist